.

.

New
Дева Марија Секси Калуѓерката Костим Возрасни Жени Cosplay Фустан Со Црна Хауба За Ноќта На Вештерките Сестра Cosplay Партија Костим Калуѓерката Облека

Дева Марија Секси Калуѓерката Костим Возрасни Жени Cosplay Фустан Со Црна Хауба За Ноќта На Вештерките Сестра Cosplay Партија

DEN 832.80

Стока
Достапно.


Прво : Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.За Нас
Quanzhou Kophia Трговија Co.Општи Информации на Дева Марија Секси Калуѓерката Костим Возрасни Жени Cosplay Фустан Со Црна Хауба За ноќта на Вештерките Сестра Cosplay Партија Костим Калуѓерката Облека
1.
Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ако ви се нашите вистински купувачи, верувам дека ќе се најде дека сме биле на ажурирање на латекс дизајн за сите предмети.Снабдување со капацитет
3000pcs месечно
12. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Превозот методи
ТНТ / DHL / UPS / EMS/KCS/FEDX/КИНА ПОСТ
9.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.
Трето : ако ние не би можеле да Идентификација.
Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време. Објектот
Дева Марија Секси Калуѓерката Костим Возрасни Жени Cosplay Фустан Со Црна Хауба За Ноќта На Вештерките Сестра Cosplay Партија Костим Калуѓерката Облека
2. Рок на плаќање
Т/T / WESTERN UNION
10. Но, со цел да се надомест за загуба на клиенти, преку нашата проценка,ние ќе им даде на вашиот некои повеќе попусти на следниот редослед.
Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Второ : ве молиме да се пука на слика на објектот е неисправен, и потоа да ги испратите на сликата за да ни преку е-маил, така што јас би можеле да ги достават до нашиот Технички Директор, откако таа се провери и да се договорат, ние ќе ја додадете на вестите на вашата следна цел за слободни.

Детали

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
AILINGE
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
M40119
Тема:
КАЛУЃЕРКАТА
костимот:
Секси Костим Калуѓерката
Стил:
Дева Марија Секси Калуѓерката Костим Возрасни Жени Cosplay Фустан
Тип:
Калуѓерката Облека
веб сајт:
www.pglingerie.com
MOQ:
1pcs
боја:
како се покаже
костимот:
Секси Костим Калуѓерката
Тип На Објект:
Ноќта На Вештерките Калуѓерката Носии
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти