.

.

New
153cm Реални Цврст Силикон Големи Гради Секс Кукла Со Метален Скелет Јапонски Возрасни Љубовта Кукла За Секс Вагината Вистинска Секси Пуси

153cm Реални Цврст Силикон Големи Гради Секс Кукла Со Метален Скелет Јапонски Возрасни Љубовта Кукла За Секс Вагината Вистинска

DEN 32155.00
DEN 36960.00

Стока
Достапно.


Ако ви требаат повеќе фотографии ,pls ни испраќате пораки
Ние ветувања : ќе добиете 100% исто како подолу на слика кукли.
Висина : 153cm | 5ft
Целосна Биста : 88 cm | 36.4"
Половината : 41 cm | 16.1"
Колковите : 86 см | 33.8"
Тежина : 31kg | 68.3 lbs
Под Биста : 52 см | 20.5"
Вагинален Длабочина : 16 cm | 6.3"
Аналниот Длабочина : 14 см | 5.5"
Орална Длабочина : 12cm | 4.7"
Арм Должина : 59 cm | 23.2"
Рамо Ширина : 33cm | 13"
Нога Должина : 78cm | 30.7"
Нога Должина : 20cm | 7.9"
Артикулирани метален скелет и направени на цврсти и меки TPE

Детали

Големина:
can not stand foot, Standing foot
боја:
Кафеава кожа, кожа исто како фотографии, Црна кожа, Природна кожа, Бела кожа
Тип На Објект:
Секс Кукли
Материјал:
100% TPE со метален скелет
Бренд Име:
QueenYeahSD
Свеж

Избор на клиенти