.

.

New
Европа Стил Lifelike Реални Вистински силикони кратка коса секс кукли, играчки за Возрасни мажи сакаат кукла Медицински Целосна TPE со скелет

Европа Стил Lifelike Реални Вистински силикони кратка коса секс кукли, играчки за Возрасни мажи сакаат кукла Медицински Целосна

DEN 50400.00

Стока
Достапно.


1 Кукла Одржување : ако сакате да го промените облека frist проверка на облека не носат лош квалитет облека (лесно да се ослободи од бојата на облека) Ако се контаминирани молам кажете ми што можам да го продаде боја отстранување на tiem Ние може да ја намали вредноста на кукла декларација, намалување на тарифи За пример : $ 600 за вистинската цена за кукла, но ние може да го прогласам за цена од $ 200 тарифи цена Материјал : TPE со метален скелет Употребливи делови : Вагината,Устата,Анусот Hight : 158cm Тежина : 28kg Градите : 86cm Половината : 50cm Хип : 76cm Очи : Кафеава,Сина,Зелена за да изберете боја на Кожа : Тен ,Тело,Бела боја за да изберете големина на Пакување Големина : 150x45x30 Пакет : Секс кукла,Перика,Еден костум,Греење род Ако сакате вистински сликата на кукла те молам одговори ми, оваа ставка може да се промени очи и боја на каросеријата и губење на Материјал : TPE со метален скелет Употребливи делови : Вагината,Устата,Анусот Hight : 165cm Тежина : 32kg Градите : 86cm Половината : 55cm Хип : 88cm Очи : Кафеава,Сина,Зелена за да изберете боја на Кожа : Тен ,Тело,Бела боја за да изберете големина на Пакување Големина : 158x45x30

Детали

Големина:
158cm, 165cm
Тип На Објект:
Секс Кукли
Број На Модел На:
SG46
Бренд Име:
JUSE
Материјал:
TPE силикони
165cm BxWxH:
86cm x55cmx88cm
Тежина:
32KG
облека:
случаен
Очи:
Може да
158cm BxWxH:
86x60.5x86cm
W:
28kg
Свеж

Избор на клиенти