.

.

New
Racyme# 165cm Врвен квалитет секс кукла голем газ, lifelike силикони кукла, полна големина возрасни љубовта кукла со вистинска вагина пичка анален и орален

Racyme 165cm Врвен квалитет секс кукла голем газ, lifelike силикони кукла, полна големина возрасни љубовта кукла со вистинска

DEN 50107.00
DEN 91104.00

Стока
Достапно.

TPE е нов тип на силикон, која може да се протегала до 5.55 lbs(32 KG)
Пакет Големина : (61.90 /парче US $ 1864. Телото зглобовите се направени од вештачки кино метал со најновите професионални технологија за да се обезбеди екстремитети може да биде слободен да се прошири за да се создаде сите видови на движења.
Racyme# 165cm Врвен квалитет секс кукла голем газ, lifelike силикони кукла, полна големина возрасни љубовта кукла со вистинска вагина пичка анален и орален
Мојот пријател. Овие кукли ќе те оставам со искуство никогаш не сте го имале пред тоа. Објектот име ќе бидат напишани директно на играчка! Ви благодариме за вашето време и поддршка!
Карактеристики :
Оваа кукла направена од медицински силиконски материјал TPE.00 /парче US $ 1673.00 /парче US $ 1864. Нашата љубов кукли се опремени со реалниот живот симулација дизајн и вистински убави уметнички дизајн е она што сите ние сме во врска.68 во(83cm)
Нога Должина : 8. Гаранција : ќе добиете 100% исто како подолу на слика кукли.51 во(14cm)
Вагинален Длабочина : 6.72 во(12cm)
Аналниот Длабочина : 5. Ние ќе ви биде прв пат да се одговори на вашата порака.90 /парче US $ 943.90 /парче
.66 во(22cm)
Очи Во Боја : Сина(Изборен)
Боја На Коса : Кафеава(Изборен) 3 Записи На Пенетрација : Орален,Анален,Вагинален
Орална Длабочина : 4.3 во(16cm)
Нога Должина : 32.41 ft(165cm)
Горниот Биста : 33.Ние ќе се направи белешка за вас, кога превозот вашите елементи,и ние, исто така, ќе се заштити приватноста на клиентот.

Детали

Големина:
165CM
боја:
тен на кожата
Тип На Објект:
Секс Кукли
Материјал:
TPE
Број На Модел На:
CA1651062T-Y7
Бренд Име:
Racyme
Кожата*Првенство*Висина:
Тен *F Чаша*165cm(4.46 ft)
посебни:
Јапонски Секс Кукла,Аниме Љубовта Кукла
Употреба:
Орален Секс,Вагинален Секс,Анален Секс,Градите Секс
градник големина:
c првенство
feature1:
Лесно да се чисти, Безбедно, мазна, мека, вистински се чувствуваат,100% TPE
Предност:
Секс кукли произведени од страна на сопствена фабрика
Очите Изборот На Боја:
Црна,Кафеава,Разнесени,Зелена
Перика Изборот:
Емисии На Продавница на 165cm Секс Кукла
приватност:
заштита на приватноста на клиентот,директно witten на играчка
feature2:
Секс кукли за човекот/љубовта кукла/Силикони кукли/вистински Силикони
Свеж

Избор на клиенти