.

.

New
155cm Голем Газ Азија Силикон Секс Кукла Огромен Колковите Големи Гради Секси Кукла Poupee Realiste Секси Вагината Вистински Орален Манекен Возрасни Играчка Човек

155cm Голем Газ Азија Силикон Секс Кукла Огромен Колковите Големи Гради Секси Кукла Poupee Realiste Секси Вагината Вистински

DEN 48278.00
DEN 51360.00

Стока
Достапно.


Ако ви требаат повеќе слика, pls ни испратите порака
Ние ветувања : ќе добиете 100% исто како подолу на слика кукли. Висина : 155cm Тежина : 43kg Meterial : 100% TPE со метален скелет внатре Биста* половината* хип : 102cm*60.5 cm *101cm Вагината длабочина:22cm Анален длабочина : 20cm Орален длабочина : 19cm

Детали

Големина:
Built in vagina, Removable vagina
боја:
Жолта кожа, Suntan кожата, Бела кожа, Црна кожа, Кожа, исто како и фотографии
Тип На Објект:
Секс Кукли
Материјал:
100% TPE со метален скелет
Бренд Име:
QueenYeahSD
Свеж

Избор на клиенти