.

.

New
Автомобил Организатор задното седиште Таблет КОМПЈУТЕР Стојат iPad Носителот Автомобил backseat Складирање Торба Мулти-Џеб Снек Остатоци нето торба црна 50x29cm

Автомобил Организатор задното седиште Таблет КОМПЈУТЕР Стојат iPad Носителот Автомобил backseat Складирање Торба Мулти-Џеб Снек

DEN 245.00
DEN 272.16

Стока
Достапно.


Големина : 50 X29 CM;
материјали : најлон
Удобен и практичен;
Поставен на горниот дел од потпирачи за глава;
Добар помошник за долго време - време на Возење;
Мулти-Функција : пијте носителот, телефон носителот, таблет носителот, складирање кутија за други мали предмети.

Детали

Боја Име:
Црна
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
MAIZHI
Име На Модел:
3435
Пополнување:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти