.

.

New
Класификација анти-бактериски не се лизга кујна сечкање блок, сечење одбор, овошје сечење одбор, мека одбор

Класификација анти-бактериски не се лизга кујна сечкање блок, сечење одбор, овошје сечење одбор, мека одбор

DEN 1094.00
DEN 1152.00

Стока
Достапно.


Опис :
Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба. Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата. Клиентите можат да бидат сигурни да се купи.Стоката ќе биде 3 до 7 дена откако ќе го поставите цел да се испрати, што се очекува да 23 до 35 дена стоката може да бидат испратени до клиентот раце.
Добредојдовте да се избере и да се купи, ви благодариме!

Детали

Тип:
Сечкање Блокови
Материјал:
Пластични
Пакување:
Едно Парче Пакет
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Пластични Тип:
Меламнин
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
NB-01
Свеж

Избор на клиенти