.

.

New
1pcs Кожа Работ Крои Groover Сечење Нож Широк Scraper Работ Twill Машина Diy Кожа крои Машина Чистење Алатки

1pcs Кожа Работ Крои Groover Сечење Нож Широк Scraper Работ Twill Машина Diy Кожа крои Машина Чистење Алатки

DEN 2534.00
DEN 2815.68

Стока
Достапно.


1mm=0.1 cm
Ширина на БР.1 е за 0,6 мм, се користи за да 0.8 mm-1.5 мм дебел кожа
Ширина на NO2 е 0.9 милиметри, користете го до 1,5 мм-2,5 mm дебела кожа
Ширина на NO3 е 1.2 mm, користете го до 2,5 mm-3.5 мм дебел кожа
Ширина на NO4 е 1.5 мм, се користи за да 3,5 мм-4.5 мм дебел кожа
Ширина на NO5 е 1.8 мм, се користи до 4,5 мм-6mm дебела кожа

Детали

боја:
бр.1, no2, no3, no4, no5
Материјал:
челик W4
Бренд Име:
icobbler
Број На Модел На:
xbq01
боја:
5# 4# 3# 2# 1#
Свеж

Избор на клиенти