.

.

New
2 парчиња Beveler U+V Облик Leathercraft Skiving Алатка Кожа Edge Cutting Крои Средување на Groover Mayitr Рака Занает Алатки

2 парчиња Beveler U+V Облик Leathercraft Skiving Алатка Кожа Edge Cutting Крои Средување на Groover Mayitr Рака Занает Алатки

DEN 111.84

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
HW0002036
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : нерѓосувачки челик
Месо тело со дијаметар : прибл. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.5 mm
Кожа работ skiving алатка.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Пакет се вклучени :
1 x У Облик Leathercraft Skiving Алатка (113mm)
1 x V Облик Leathercraft Skiving Алатка (116mm)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Мали во големина.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Лесен за употреба.
Остри и издржливи.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Бренд Име:
Mayitr
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Leathercraft Skiving Алатка
Свеж

Избор на клиенти