.

.

New
Метал cutting умира 3pcs цвеќиња, лисја гранка за Scrapbooking албум покана дома декорација втиснување stencils намали умира

Метал cutting умира 3pcs цвеќиња, лисја гранка за Scrapbooking албум покана дома декорација втиснување stencils намали умира

DEN 108.00
DEN 114.72

Стока
Достапно.


Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY. Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 5.6*5.5 cm 4.9*4.9 5.2 cm*5.3 cm Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детали

Број На Модел На:
D161
Свеж

Избор на клиенти