.

.

New
Најлон Јаки Leashes Куче Маратон Заклучување Лесна Контрола Кутре Медиум Кучиња за Миленичиња јаки leashes Постави Јаже поводник Работи S-XL

Најлон Јаки Leashes Куче Маратон Заклучување Лесна Контрола Кутре Медиум Кучиња за Миленичиња јаки leashes Постави Јаже поводник

DEN 316.00
DEN 316.32

Стока
Достапно.

0*(34-52cm)+120cm Големина XL : 2.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта или E-пакет : обично 16-35days.5*(27-42cm)+120cm Големина L : 2. DHL / ФЕДЕКС / UPS / EMS / ТНТ : обично 5-10 работни денови.0*(22-36cm)+120cm Големина M : 1. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Миленичиња Куче Сет : Вклучува Поводник + јака ☆2. Откако ќе го потврдите вашиот производ, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек(4 или 5 ѕвезди)
.24 инчи) поводник, што го задржува вашиот миленик околу 1 метар подалеку од вас, тоа ќе биде лесно за вас да го води вашето домашно милениче; ☆ Одговараат за повеќето кучиња , совршени за Дневна Обука Одење Работи. ако пакетот помалку од 2kgs). Дополнителна рачка на врвот на Куче Вратот го прави полесно да го контролираат и кревање за одење.
Ние би сакале да ги видите нашите производи во употреба 1.5*(43-67cm)+120cm
За Превозот : 1. Оние токи се направени од ecofriendly пластика. ☆Ве молиме мерка пред купување, со цел да се избегне големината не е соодветен, вид на снимање е малку поинаква, специфични да преовладуваат во вид Големина S : 1. Јака не е за вратоврска надвор. Најдобрите фотографии ќе бидат објавени на нашата веб-страница.Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Повратни Информации
Ако не сте задоволни со тоа, пред да ја напушти негативна повратна информација (1 или 2 ѕвезди) ве молиме да ги споделите со нас прво, и ние може да ви помогне да го решите проблемот, се додека не сте задоволни со тоа.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Шема:
Печати
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ZICHEN
Функција:
Отцепување,Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Се поставува
боја:
Портокалова, Жолта, Rrose црвена, Темно Виолетова,Светло виолетова
Миленичиња Куче Тип:
Јаки+ Поводник Сет
Применливи Раси:
Голем Медиум Кучиња Германски Овчар, Rottweiler,Akita,Samoyed,,Златна Retr
функција 1:
Маратон Кодот
Карактеристика 2:
Најлон ткаенина webbing
функција 3:
Влечење Пена Се Справи Со Дизајн
карактеристика 4:
моден дизајн
Големина:
S / M / L/ XL
прилагодлив:
Yes
Куче Поставено Материјали:
Домашно милениче Јаки и Leashes производители
Свеж

Избор на клиенти