.

.

New
2017 Нови Пристигнување Куче Leashes Јаки Поставува Врвен Квалитет Вистински Кравја Кожа Линија Leashes Бесплатен Превозот 2 Големина

2017 Нови Пристигнување Куче Leashes Јаки Поставува Врвен Квалитет Вистински Кравја Кожа Линија Leashes Бесплатен Превозот 2

DEN 456.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


2017 Нови Пристигнување Куче Leashes Јаки Поставува Врвен Квалитет Вистински Кравја Кожа Линија Leashes Бесплатен Превозот 2 Големина
известување на големината :
М : линија ширина : 1.5 cm долги : 12 0cm вратот прилагодливи : 29-38 cm Јака Ширина : 2cm
L : линија ширина : 2cm долго : 12 0cm вратот прилагодливи : 36-46 cm Јака Ширина : 2.5 cm

Детали

Големина:
M, L
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Ла MaxZa
Функција:
Отцепување
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Се поставува
Материјал:
кожа
Шема:
Цврста
Свеж

Избор на клиенти