.

.

New
Црна Chrysanthemum Длабоко Навлажнувачки Лицето за Нега на Поставува 5Pcs Примерок Патување Пакет Хидратантен Мексиканската Daisy за Нега на Кожата Козметички производи Одг

Црна Chrysanthemum Длабоко Навлажнувачки Лицето за Нега на Поставува 5Pcs Примерок Патување Пакет Хидратантен Мексиканската Daisy

DEN 360.00
DEN 599.52

Стока
Достапно.

htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС .Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел. Црна Chrysanthemum Тонер 25ml
2.com/hall/cate Question. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ја или наплата за вас. Црна Chrysanthemum Ден Крим 8g
5. Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас
Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу. Навлажнувачки ББ Крем 3g
Производ ефикасност :
Хидра-нега на кожата, Негување на кожата, Навлажнувачки lastingly, Tendering кожата, Топло Негување & Грижа на кожата
1.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа. Црна Chrysanthemum Око Крем 3g
3. Но, ако не одберете превозот метод, ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод.

Детали

Тип На Објект:
Сет
Количина:
5PCS/set
Број На Модел На:
за нега на кожата сет
Состојка:
Црна Chrysanthemum Суштината
Употреба:
Лице
Пол:
Женски
НЕТО-WT.:
25ml+3ml+25ml+8g+3ml
Точка име :
Црна Chrysanthemum За Нега На Кожата Сет
За Нега На Кожата:
за нега на кожата сет
Ефект:
Навлажнувачки, осветлувајќи тонот на кожата, масло се контролираат, намалат порите, ги смири
Големина:
Travel Size Black Chrysanthemum Skin Care Kits
Свеж

Избор на клиенти