.

.

New
EHDIS 100pcs Винил Squeegee Карбонски Влакна Автомобил Филмот Заврши Алатки Прозорецот се Чисти Стакло Squeegee Автомобил Налепница Инсталирате Алатка Scraper A06

EHDIS 100pcs Винил Squeegee Карбонски Влакна Автомобил Филмот Заврши Алатки Прозорецот се Чисти Стакло Squeegee Автомобил Налепница

DEN 3826.00
DEN 4250.40

Стока
Достапно.


EHDIS 100pcs Винил Squeegee Карбонски Влакна Автомобил Филмот Заврши Алатки Прозорецот се Чисти Стакло Squeegee Автомобил Налепница Инсталирате Алатка Scraper A06
Модел : A06
Производ : Мини портокал squeegee
Големина : 7.5х5.5 CM
Материјал : ПП пластични
Примена : Винил инсталирање алатки, градежни алатки, индустрија алатки
Функција : Флексибилен, еко-пријателски, имаат големи залихи, може да снабдување на стока во краток период.

Детали

Материјал:
Гума
Бренд Име:
ehdis
Тип:
Мали squeegee
Материјал:
ABS Пластика
Големина на:
7.5х5.5 CM
Бои:
Портокал
useage:
Винил филмот заврши алатки, градежни алатки, индустрија алатки
Живот:
4-5years
is_customized:
Yes
нијансирање алатки:
прозорецот боја алатки
автомобил чистење:
автомобил прозорец чистење алатки , вода wiper алатка
Свеж

Избор на клиенти