.

.

New
метал отворот професионална продукција treble алто рок на отплата saxophone метал отворот

метал отворот професионална продукција treble алто рок на отплата saxophone метал отворот

DEN 3268.80

Стока
Достапно.


sax метал отворот професионална продукција treble алто рок на отплата saxophone метал отворот
Воздухот Спецификација : (број. 5 -9) број . 5 (1.75 mm-1.80 mm) број. 6 (1.9 мм-1.95 mm) број . 7 (2.1 мм-2.25 mm) број . 8 (2.2 mm-2.25 mm) број . 9 (2.35 мм-2.4 mm)

Детали

Тон:
Bb
Тело Материјал:
Дувачкиот
Површината Материјал:
Електрофореза Злато
Тип:
Паѓа Мелодија B (C)
Бренд Име:
L&К
Глава Материјал:
bakelite
Свеж

Избор на клиенти