.

.

New
Бесплатен превозот 10.5KW220-240V 50HZ резиденцијални/комерцијални Најдобри ефективна цена генератор на пареа мозоци од страна на упатство2 години guanratee

Бесплатен превозот 10.5KW220-240V 50HZ резиденцијални/комерцијални Најдобри ефективна цена генератор на пареа мозоци од страна

DEN 21552.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ве доведе како да се intall додека можете да уживате во вашите парна бања . Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.Модел : ST-30/45/60/80/90/105/120/150/180
4.две годишна гаранција
3.Функција : Влажна пареа,авто-заштита при недостаток на вода, само-одвод.
Тел : 86+13242430588 ; 86+15728672121
Skype : kitty19860328
Или контактирајте не на "постави прашање".
*Ако вашиот објект е расипан или ние ви испратиле нешто поинакво од она што го наредил, ве молиме вратете го на нас во рок од 14 дена и ние ќе ви ги даде целосна наплата или замена.Куповна цена ќе бидат надоместени од страна на истиот начин како плаќање е направен.Фабрички произведени
2.Најдобри ефективна цена генератор на Пареа
**Residentail/Комерцијални тип - мозоци од страна на упатството**
1) Функции :
Контрола работи со генератор на пареа за да се одржи совршена ниво на пареа и температурата во собата, додека со користење на најмалку износот на енергија, постигнувајќи резултат на мека и удобна околина.Моќност : 3. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.Вклучувајќи поштарина и пакување .Поштарина и пакување нема да бидат вратени. За контрола на температурата единица на располагање.
Ние имаме вистинска фабрика лоцира во Шенжен, нашите главни производи се сауна & пареа , базен опрема , и SPA&када .Материјал : Направен од алуминиум-цинк и нерѓосувачки челик,итн.
Ние ќе испрати пакет ПРЕКУ DHL , FEDEX , UPS-от , ТНТ , Aramex (Блискиот Исток)
дека со брза испорака и висока гаранција на safty.

Детали

Тип:
Сауна, Соби
Функција:
Влажна Пареа
Функција:
Компјутер Control Panel
Број На Модел На:
ST-105
Главен Материјал:
matel и SUS
Капацитет:
11-13
моќност:
10.5 KW
место или потекло:
Guangdong Кина
Примена:
10.5 CBM акрилик пареа соба, 7CBM тула или камен соба
Бизнис режим:
производител
Материјал:
Matel
Време поставување:
30min. до 8 часа или lasing долго време
Температурата Поставување:
35-55degress,95-131Fahrenheit
потрошувачка:
Со manual (рачно
Гаранција:
1 година
Напон:
220-240V
Свеж

Избор на клиенти