.

.

New
Бесплатен Превозот 10.5KW220-240V 50HZ Парна Бања Генератор за простории до, автоматски се исцеди,Над-висок притисок заштита

Бесплатен Превозот 10.5KW220-240V 50HZ Парна Бања Генератор за простории до, автоматски се исцеди,Над-висок притисок заштита

DEN 22800.00

Стока
Достапно.

5-5 3*10 455*190*380 14kgs ST-135 M 380-415 7 3 5*14 ДАЛИ-60 6 200-240 27.
Ние ќе испрати пакет ПРЕКУ DHL , FEDEX , UPS-от , ТНТ , Aramex (Блискиот Исток)
дека со брза испорака и висока гаранција на safty.5 200-240 18 1 5. Време на испорака потребите 4 до 7 дена од фабриката на клиентите е назначен адреса.
/*започнете*/ Модел Моќ
(kw) Напон
(V) Тековна
(А) Фаза
(N~) Соба
(м3) N*AWG Димензии Бруто тежина контролер НЕ-45 4. Повеќето од нашите производи имаат CE, сертифициран , и нашите генератор на пареа и сауна грејач се топли ѕвезда производи време на време помине години и се големо достигнување од Европа , северна Америка и Блискиот Исток итн .5 380-415 16 3 12-15 5*11 455*190*430 18kgs НЕ-120 12 380-415 18 3 15-18 5*10 ДАЛИ-150 150 380-415 23 3 18-21 5*9 /*крајот*/
Алфа е Интеграција на индустријата и Трговијата, Компанијата главно се фокусирани на сауна и базен опрема, развивање на база на напредна технологија, одлична и брза услуга. Постои дополнителни превозот цена 30 приближно на далеку distr.
1 Работното Време на поставување : 30 минути до 8 часа
2 Температурата поставување : 35-55degree целзиусови степени. Ние не сме одговорни за undeliverable адреса.
Квалитетот е наш живот, клиент задоволителен е и нашиот persuit, и ние сметаме дека ќе има одлична иднина, откако на нашите persistant напори и поддршка од вас.
Ние имаме вистинска фабрика лоцира во Шенжен, нашите главни производи се сауна & пареа , базен опрема , и SPA&када . Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.

Детали

Тип:
Сауна, Соби
Функција:
Влажна Пареа
Функција:
Компјутер Control Panel
Број На Модел На:
НЕ-105
Главен Материјал:
matel и SUS
Капацитет:
12-15
сертификација:
CE
моќност:
10.5 KW
место или потекло:
Guangdong Кина
is_customized:
Yes
Бизнис режим:
Фабриката за снабдување
Време поставување:
30 мин. или 8 час и долго време
Температурата поставување:
35-55℃ и 95-131℉
Напон:
220-240V
Гаранција:
1 година
Примена:
10.5 KW акрилик пареа соба, 7CBM тула или камен roon
Свеж

Избор на клиенти