.

.

New
Бесплатен превозот да 12KW220-240V 50/60HZ Дома БАЊАТА/комерцијални Најдобри ефективни Сауна генератор на пареа со ST-135A контролер

Бесплатен превозот да 12KW220-240V 50/60HZ Дома БАЊАТА/комерцијални Најдобри ефективни Сауна генератор на пареа со ST-135A контролер

DEN 18960.00

Стока
Достапно.


Ние ќе го прифати Зачувам , Visa , Master card , TT , western union итн .Контрола метод : Со одделни контролен панел
3) Параметри :
Точка име 220/380v парна бања машина електричен генератор на пареа
Модел Моќност(kw) Напон е Применливо простор (кубен метар) ST-45 4.
Квалитетот е наш живот, клиент задоволителен е и нашиот persuit, и ние сметаме дека ќе има одлична иднина, откако на нашите persistant напори и поддршка од вас.
Ние ќе испрати пакет ПРЕКУ DHL , FEDEX , UPS-от , ТНТ , Aramex (Блискиот Исток)
дека со брза испорака и висока гаранција на safty.Материјал : Направен од алуминиум-цинк и нерѓосувачки челик,итн.Моќност : 3.Се користи во : Сауна, соба,семејство,хотел,соба,пареа соба
7.
*Ако вашиот објект е расипан или ние ви испратиле нешто поинакво од она што го наредил, ве молиме вратете го на нас во рок од 14 дена и ние ќе ви ги даде целосна наплата или замена.
3 - 9k W моќ опции, во туш thermostatic контрола, од не ' рѓосувачки челик резервоарот, долг живот елементи, автоматски вода се хранат, dual ниско-вода, заштита, притисок ослободување вентил.
Алфа е Интеграција на индустријата и Трговијата, Компанијата главно се фокусирани на сауна и базен опрема, развивање на база на напредна технологија, одлична и брза услуга.
*Ако не сте задоволни со вашиот предмети, ве молиме вратете го во оригинална амбалажа и со сите тагови спроведен во рок од 14 дена . Време на испорака потребите 4 до 7 дена од фабриката на клиентите е назначен адреса. И ако ние го потврди проблем беше наша одговорност, ние ќе испрати замена на делови слободни задолжен без оглед на вредноста, но, исто така, превозот цена.

Детали

Тип:
Сауна, Соби
Функција:
Влажна Пареа
Функција:
Компјутер Control Panel
Број На Модел На:
ST-120
Главен Материјал:
matel и SUS
Капацитет:
12-14
моќност:
12KW
место или потекло:
Guangdong Кина
is_customized:
Yes
потрошувачка:
Со manual (рачно
Напон:
220-240V
HZ:
50/60Hz
Контролор:
Дигиталниот контролер
Контрола:
Време и температура поставување
Свеж

Избор на клиенти