.

.

New
Бесплатен превозот 15KW генератор на пареа со еден арома пумпа и 2 кутии 4 мирис мирис на нафта во Ирак

Бесплатен превозот 15KW генератор на пареа со еден арома пумпа и 2 кутии 4 мирис мирис на нафта во Ирак

DEN 30480.00

Стока
Достапно.

Работното Време на поставување : 30 минути до 8 часа. | | | За повратни информации Од 1999 година (100% позитивни повратни информации)
1.
Арома пумпа треба да се инсталира со друг switch за да ги контролираат своите off/on.3 1 6~7 3*8 380-415 9.5 KW до 2 KW, 1 CBM акрилик пареа соба само треба 1 KW. Постои дополнителни превозот цена 30 приближно на далеку округ според DHL или UPS' барање.6 3 5*11 ST-90 9. Над-висок притисок заштита,спречување на резервоарот од проширување, во случај на пареа главата е блокиран.4 1 9~10 3*7 380-415 13.
Како лесно да инсталирате и да работат како што е нашата генератори веќе се, избрана на Мозоци од страна на прирачник систем, се грижи за одржување од страна на purging генератор на вишокот вода/минерали кои подоцна ќе придонесат за прашања надолу линија. | | | Производи детали Од 1999 година (100% позитивни повратни информации) | | | Превозот политика, Од 1999 година (100% позитивни повратни информации)
Ние ќе испрати пакет ПРЕКУ DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, Aramex (Блискиот Исток) дека со брза испорака и висока гаранција на safty. Над-висока температура заштита. 3 21-24 5*8 | | | Пакет вклучувајќи Од 1999 година (100% позитивни повратни информации)
Заврши целосна поставува делови со генератор на Пареа, вклучувајќи control panel, 5 M стандард за контрола на кабел(8-10 M може да се avaiable ако се побара),сензор на температура, пареа млазницата, влезот вентил, штекер за снег.2 1 5~6 3*10 395*135*395 10.
Поштарина и пакување нема да бидат вратени. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.

Детали

Тип:
Сауна, Соби
Функција:
Влажна Пареа
Функција:
Компјутер Control Panel
Број На Модел На:
ST-150
Главен Материјал:
matel и SUS
Капацитет:
11-13
моќност:
15KW
место или потекло:
Guangdong Кина
потрошувачка:
Со manual (рачно
Капацитет:
15CBM акрилик соба
Примена:
7.5-9CBM тула или камен соба
Максимална температура:
35-55degress(95-131Fahrnheit).
Работен режим :
30 минути до 8 часа или 24 часа работен режим
Бизнис режим:
Фабриката за директно снабдување
Напон:
380-415v
сертификација:
CE
Свеж

Избор на клиенти