.

.

New
Бесплатен превозот 15KW 220-240V Дома БАЊАТА Парна бања генератор со пластични пареа главата, ниска noize пареа главата месинг waterlet вентил

Бесплатен превозот 15KW 220-240V Дома БАЊАТА Парна бања генератор со пластични пареа главата, ниска noize пареа главата месинг

DEN 17808.00

Стока
Достапно.

8 1 7~9 3*8 445*135*395 15.
Сауна грејач : 1 CBM дрвени сауна, соба треба 1 KW сауна грејач.
Вклучувајќи поштарина и пакување. | | | Производи опис Од 1999 година (100% позитивни повратни информации)
STCMOET серија е првата генерација на моделот на Alphasauna одлуки.Куповна цена ќе бидат надоместени од страна на истиот начин како плаќање е направен.
Стоката мора да се врати превоз платени.3 1 6~7 3*8 380-415 9. Светло систем на контрола.0 380-415 23 3 18~21 5*9 ST-180 18. | | | Технички податоци Од 1999 година (100% позитивни повратни информации) Модел Моќ
(kw) Напон
(V) Тековна
(А) Фаза
(N~) Соба
(м3 ) N*AWG Димензии Бруто тежина Контролер ST-30 3. | | | Метод на плаќање Од 1999 година (100% позитивни повратни информации)
Ние ќе го прифати Зачувам, Visa, Master card, Cirrus, 2 CO, ebay, Самостојна, да Откривате, TT, western union итн.6 3 5*11 ST-90 9.6 3 5*11 ST-105 10.1 3 5*13 ST-70 7. Над-висока температура заштита.
И ако ние го потврди проблем беше наша одговорност, ние ќе испрати замена на делови слободни задолжен без оглед на вредноста, но, исто така, превозот цена. | | | Квалитет, сертификација Од 1999 година (100% позитивни повратни информации)
ISO 9001, CE. Долги сигнал на пренос,најдолго растојание е над 50 метри.5 380-415 16 3 12~15 5*11 500*200*520 15.4 1 9~10 3*7 380-415 13.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.0 380-415 18 3 15~18 5*10 ST-150 15.
100% позитивни повратни информации за Локација Guangdong, Кина (Копно) Од 1999 година, Како да се избере соодветна генератор на пареа или сауна печка? Од 1999 година (100% позитивни повратни информации)
Генератор на пареа : 1 CBM тула или камен соба треба 1.

Детали

Тип:
Сауна, Соби
Функција:
Влажна Пареа
Функција:
Компјутер Control Panel
Број На Модел На:
ST-150
Главен Материјал:
matel и SUS
Капацитет:
11-13
моќност:
15KW
место или потекло:
Guangdong Кина
потрошувачка:
Со manual (рачно
Капацитет:
15CBM акрилик соба
Примена:
7.5-9CBM тула или камен соба
Максимална температура:
35-55degress(95-131Fahrnheit).
Работен режим :
30 минути до 8 часа или 24 часа работен режим
Бизнис режим:
Фабриката за директно снабдување
Напон:
220-240V
сертификација:
CE
Свеж

Избор на клиенти