.

.

New
Бесплатен превозот фабрика снабдување 18KW 220-240V Клуб СПА сауна steamer со дигитален контролер И направи одлични производи топла ѕвезда,

Бесплатен превозот фабрика снабдување 18KW 220-240V Клуб СПА сауна steamer со дигитален контролер И направи одлични производи

DEN 18384.00

Стока
Достапно.


* Ако вашиот објект е расипан или ние ви испратиле нешто поинакво од она што го наредил, ве молиме вратете го на нас во рок од 14 дена и ние ќе ви ги даде целосна наплата или замена.Куповна цена ќе бидат надоместени од страна на истиот начин како плаќање е направен.
Ние ќе ве доведе како да се intall додека можете да уживате во вашите парна бања. Над-висока температура заштита. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации. | | | Производи опис Од 1999 година (100% позитивни повратни информации)
STCMOET серија е првата генерација на моделот на Alphasauna одлуки.
Стоката мора да се врати превоз платени. | | | Производи детали Од 1999 година (100% позитивни повратни информации) | | | Превозот политика, Од 1999 година (100% позитивни повратни информации)
Ние ќе испрати пакет ПРЕКУ DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, Aramex (Блискиот Исток) дека со брза испорака и висока гаранција на safty.8 1 7~9 3*8 445*135*395 15.5~5 3*11 300*130*230 6 KG ST-135 ST-135 A ST-40 4. | | | Се враќа политика, Од 1999 година (100% позитивни повратни информации)
* Ако не сте задоволни со вашиот предмети, ве молиме вратете го во оригинална амбалажа и со сите тагови спроведен во рок од 14 дена.6 3 5*11 ST-105 10.3 1 6~7 3*8 380-415 9. Постои дополнителни превозот цена 30 приближно на далеку округ според DHL или UPS' барање.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Вклучувајќи поштарина и пакување.

Детали

Тип:
Сауна, Соби
Функција:
Влажна Пареа
Функција:
Компјутер Control Panel
Број На Модел На:
ST-180
Главен Материјал:
matel и SUS
Капацитет:
11-13
моќност:
18KW
место или потекло:
Guangdong Кина
потрошувачка:
Со manual (рачно
Капацитет:
18CBM акрилик соба
Примена:
9-11CBM тула или камен соба
Максимална температура:
35-55degress(95-131Fahrnheit).
Работен режим :
30 минути до 8 часа или 24 часа работен режим
Бизнис режим:
Фабриката за директно снабдување
Напон:
220-240V
сертификација:
CE
Свеж

Избор на клиенти