.

.

New
Бесплатен превозот Чиста Handmad 4L Црвено Cedar Кофа Pail и Ladle со Пластични Мечка Веледрогерија, Сауна и парна додатоци

Бесплатен превозот Чиста Handmad 4L Црвено Cedar Кофа Pail и Ladle со Пластични Мечка Веледрогерија, Сауна и парна додатоци

DEN 1872.00

Стока
Достапно.

Време на испорака потребите 4 до 7 дена од фабриката на клиентите е назначен адреса.
Клиентите задоволителен е и нашиот никогаш запирање puisuit, па ако имате било каков проблем пред purchaseing или по продажбата на проблемот, pls не двоумете се да не контактирате преку следниве метод.Куповна цена ќе бидат надоместени од страна на истиот начин како плаќање е направен.
Квалитетот е наш живот, клиент задоволителен е и нашиот persuit, и ние сметаме дека ќе има одлична иднина, откако на нашите persistant напори и поддршка од вас. Ако машина не може да работи правилно, pls не ни остави negtive или било 1 или 2 рејтингот пред да контактирате со нас, бидејќи поголемиот дел од проблемот беше cuased со правилно инсталација понекогаш. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.Вклучувајќи поштарина и пакување.
Тел : 86+13242430588 ; 86+15728672121
Skype : kitty19860328
Или контактирајте не на "постави прашање".
Ние ќе го прифати Зачувам , Visa , Master card , TT , western union итн . Врвен квалитет на производство (стругано, полиран и обоен) + 1 x Пластични вметнете Пластични вметнете за инфузија кофа направена од топлина отпорни специјален синтетички материјал + 1 x Сауна инфузија мечка Материјал : Црвена Cedar и Борови дрва (стругано, полиран и обоен)
Alphasauna е веледрогерија во сауна додатоци и парна бања генератор, сауна, грејач и други барел када итн производи.

Детали

Тип:
Сауна, Соби
Функција:
Сува Пареа
Број На Модел На:
АП-002W
Функција:
Компјутер Control Panel
Капацитет:
5-7
Главен Материјал:
Дрвени
јачина:
4L
Капацитет:
1 Галон
Материјал:
Борови
занаетчиски:
Полирање
Linner:
ЈП insert
Материјал:
Црвено Cedar
Стил:
Нордиските
Свеж

Избор на клиенти