.

.

New
Бесплатен превозот 6KW220-240V 50HZ сауна грејач со ВНАТРЕШНИОТ СИСТЕМ За КОНТРОЛА на Домашен Спа Користете Сува сауна шпоретот

Бесплатен превозот 6KW220-240V 50HZ сауна грејач со ВНАТРЕШНИОТ СИСТЕМ За КОНТРОЛА на Домашен Спа Користете Сува сауна шпоретот

DEN 17088.00

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
*Ако не сте задоволни со вашиот предмети, ве молиме вратете го во оригинална амбалажа и со сите тагови спроведен во рок од 14 дена . И ако ние го потврди проблем беше наша одговорност, ние ќе испрати замена на делови слободни задолжен без оглед на вредноста, но, исто така, превозот цена.
Квалитетот е наш живот, клиент задоволителен е и нашиот persuit, и ние сметаме дека ќе има одлична иднина, откако на нашите persistant напори и поддршка од вас. Време на испорака потребите 4 до 7 дена од фабриката на клиентите е назначен адреса.
Тел : 86+13242430588 ; 86+15728672121
Skype : kitty19860328
Или контактирајте не на "постави прашање".
Клиентите задоволителен е и нашиот никогаш запирање puisuit, па ако имате било каков проблем пред purchaseing или по продажбата на проблемот, pls не hesiate да не контактирате преку следниве метод.Поштарина и пакување нема да бидат вратени.Внатрешниот систем за контрола сауна грејач
**(печени емајл обвивка)**
карактеристики : направен од алуминиум-цинк и нерѓосувачки челик, силно се отпорни на расипување, економски и практични . Ние ќе брод пакет рок од 3 до 5 работни дена по добиете потврда на уплатата. Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Одредена сума ќе биде информиран по добиете одговор на изразат. Повеќето од нашите производи имаат CE, сертифициран , и нашите генератор на пареа и сауна грејач се топли ѕвезда производи време на време помине години и се големо достигнување од Европа , северна Америка и Блискиот Исток итн .

Детали

Тип:
Сауна, Соби
Функција:
Сува Пареа
Функција:
Компјутер Control Panel
Број На Модел На:
SCA-60NS
Главен Материјал:
печени емајл обвивка
Капацитет:
3-5
сертификација:
CE
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
моќност:
6KW
is_customized:
Yes
Примена:
6cbm сауна, соба
Бизнис режим:
Фабриката за снабдување
uage:
сауна, соба
Контрола методот:
Вграден-во контрола
Напон:
220-240V
Работни перформанси:
Стабилен
Свеж

Избор на клиенти