.

.

New
Бесплатен превозот 24KW/240V/50HZ базен СПА грејач со CE, Вклучувајќи ги и сите necessory Дел и Цевка, СПА базен или додатоци

Бесплатен превозот 24KW/240V/50HZ базен СПА грејач со CE, Вклучувајќи ги и сите necessory Дел и Цевка, СПА базен или додатоци

DEN 24672.00

Стока
Достапно.

Ако машина не може да работи правилно, pls не ни остави negtive или било 1 или 2 рејтингот пред да контактирате со нас, бидејќи поголемиот дел од проблемот беше cuased со правилно инсталација понекогаш. И ако ние го потврди проблем беше наша одговорност, ние ќе испрати замена на делови слободни задолжен без оглед на вредноста, но, исто така, превозот цена.
Квалитетот е наш живот, клиент задоволителен е и нашиот persuit, и ние сметаме дека ќе има одлична иднина, откако на нашите persistant напори и поддршка од вас.
Модел
моќност(kw)
напон
струја(A)
фаза(N-)
цевка со дијаметар(инчи)
жица(mm2)
PHS-18
18
380
28
3
1. Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Овој производ донесува најновите постојана температура контролер- -сензор на температура на заменува традиционалното магнетни проток префрлување, тоа ја подобрува во голема мера на проблеми со слободен во работното време, адаптибилност на водата средина и стабилност.0 машки Навој
5*25
Phs-45
45
380
68 3
2.5 машки Навој
5*6
PHS-21
21
380
30
3
1.
Алфа е Интеграција на индустријата и Трговијата, Компанијата главно се фокусирани на сауна и базен опрема, развивање на база на напредна технологија, одлична и брза услуга. Ние ќе брод пакет рок од 3 до 5 работни дена по добиете потврда на уплатата. Време на испорака потребите 4 до 7 дена од фабриката на клиентите е назначен адреса. Одредена сума ќе биде информиран по добиете одговор на изразат.

Детали

Тип:
Сауна, Соби
Функција:
Компјутер Control Panel
Број На Модел На:
PHS-24
Капацитет:
15
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
моќност:
24KW
Напон:
240V
сертификација:
CE
Контролор:
Дигиталниот контролер
Температура:
30-55 degress
Свеж

Избор на клиенти