.

.

New
2 парчиња/многу zgemma H4 кабелска тв кутија тројно кабел тјунер 3 * дигитална c поддршка слика во слика

2 парчиња/многу zgemma H4 кабелска тв кутија тројно кабел тјунер 3 * дигитална c поддршка слика во слика

DEN 8496.00

Стока
Достапно.


КАРАКТЕРИСТИКИ : - 3*ДИГИТАЛНА-C Linux Оперативен Систем Мултимедијални plug-in поддржани HDMI до 1080p 1 x Smartcard-Читач 2 x USB2. Hbb TV Уживаат интерактивни услуги на вашиот сопствен дневна соба.org
Можете да користите USB Хард Диск (HDD) да ги евидентираат сите вашите омилени канали, да ја слушате вашата музика, да гледате слајдшоу на вашите фотографии. Главни апликации вклучуваат ТВ Водич, Фати-up услуга, веб видео, VOD, или порталот услуга.tv за повеќе
www.
Дури и тоа е Еко-пријателски со 0.01 x linux kernel Одличен квалитет на звукот во Dolby Digital 3* ДИГИТАЛНА-C Тјунер изградена-во PIP HDMI Конекција AV Конекција USB ПВР Поддршка на надворешни HDD (HDD Незадолжително) 1 x Cardreader (Multi CAS) 2 x USB 2.5 W режим на потрошувачката на енергија.mkv формати на датотеки. Можете дури и може да се види .

Детали

Пакет:
Yes
Договорот за слободна трговија(Free To Air):
Yes
Висока Дефиниција:
Yes
Бренд Име:
Zgemma-Ѕвезда
Број На Модел На:
H4
Со USB Wifi:
No
Тип:
Дигитални
боја:
Црна
ПВР:
Yes
3D:
Yes
hbbtv:
Yes
Гаранција:
една година
КАЈГАНА:
Yes
Свеж

Избор на клиенти