.

.

New
100PCS Темно Сина Organza Стол Sashes Лак Покрие свадба Банкет партија декорации

100PCS Темно Сина Organza Стол Sashes Лак Покрие свадба Банкет партија декорации

DEN 2721.00
DEN 2863.68

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Нови Organza Стол Sashes Лак Покрие Банкет
Количина : 100 PCS
Материјали : Organza
Боја : Темно Сина
Големина : 275cm(L)*18cm(W)
Темно сина стол sash детали фото
Свадба партија декорација ефект

Детали

Материјал:
Organza Ткаенина
Стил:
Обична
Број На Модел На:
RDO001
Големина:
18*275cm
Употреба:
хотел
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Мека
Материјал:
organza
Големина:
18*275cm
боја:
20colors
Објектот:
темно сина organza стол sashes
Свеж

Избор на клиенти