.

.

New
Топлина печат алуминиумска фолија торба 60x90mm, пластична фолија торба

Топлина печат алуминиумска фолија торба 60x90mm, пластична фолија торба

DEN 3120.00

Стока
Достапно.

Ние брод на производите од UPS-от, EMS, DHL, Fedex, DPEX, ТНТ и Кина Пост Воздух Mail
б. Ако имате посебни барање pls напишете го тоа во забелешките. Кина Пост Воздух Пошта обично трае 15-45 дена во вашата земја. Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови. UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично трае околу 7 работни денови кои зависат од вашата земја
2. Однапред ви благодариме за вашето трпение.
Со почит
Helen
Домашно МИЛЕНИЧЕ алуминиумска фолија торба, топлина запечатува Реден број ВАЛУТНА-6090 Материјал VMPET + CPE дебелина 70 micron Вкупната големина 60 x 90mm Боја Сребрена б Затворање Обичен Пакет 1,000 компјутери/многу
Пакување :
Нормално ние пакет на стока со јасна виолончело торба, а потоа со фолија торба или меур заврши торба.
Услови на Продажба :
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог. На Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, на денот телефон и ако се бара враќање на парите или замена.
Драги пријатели,
Ви благодариме за вашата шопинг!
Ќе имаме одмор од Јан 20 до Февруари 06, сите наредби за време на тој период, ќе ви биде испратена по празникот.

Детали

Материјал:
Пластични
Големина:
S
Број На Модел На:
60x90mm
Спецификација:
60x90
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти