.

.

New
трговија на големо!!1pcs 7.3x7.3x3.8cm Љубовници (zx36) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

трговија на големо!!1pcs 7.3x7.3x3.8cm Љубовници (zx36) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

DEN 576.00
DEN 767.04

Стока
Достапно.


За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега.Опис : * Завршен Сапун Тежина : 100 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H)7.8cm (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет со Силиконска * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години. * Лесно да се добие, мирис и вкус далеку * Обновливи, не-стап * packgae внатрешноста : 1pcs определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ; 1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.

Детали

Бренд Име:
Longzang
Тема:
Општа Намена
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
ZX36
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Заврши Сапун Големина:
Заврши Сапун тежина:
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти