.

.

New
Пинк Ангел Силиконски Калап Роуз Сапун Мувла Уметности И Занаети Калапи Алатка Торта Чоколадо Десерт Печење Кујнски Прибор

Пинк Ангел Силиконски Калап Роуз Сапун Мувла Уметности И Занаети Калапи Алатка Торта Чоколадо Десерт Печење Кујнски Прибор

DEN 366.00
DEN 523.20

Стока
Достапно.


Нормално превозот време за многу земја е 15 - 40 работни дена( Бразил 25 - 70 работни дена)
. Ако враќањето на ставка (и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите originalpackaging, прирачници, и други додатоци. кога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(наредби цена
2. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија. За, како Наша цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас, и Ние ги разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
(4) лесно да се справи. Истурете мала количина на сапун во калап, што е доволно за покривање на површината на моделот.

Детали

боја:
случаен
Број На Модел На:
Ангел роуз сапун мувла
Тема:
силиконски калап
Материјал:
Силика Гел
Име:
Рака сапун мувла
Спецификации:
94 * 94 * 39mm
Опсегот:
Рачно изработени торта торта печење
сертификација:
CE / ЕУ ЕУ CIQ ФДУ SGS LFGB
Материјал:
Храна одделение Силиконски
Свеж

Избор на клиенти