.

.

New
трговија на големо!!!1pcs Родител-дете Мечка (R0856) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

трговија на големо!!!1pcs Родител-дете Мечка (R0856) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

DEN 673.00
DEN 747.84

Стока
Достапно.

Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста.8 cm(прибл) * Материјал : висок квалитет со Силиконска * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.Опис : * Завршен Сапун Тежина : 65g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)7.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа. * Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae внатрешноста : 1pcs
определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ; 1. превозот : 1.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака.

Детали

Бренд Име:
Longzang
Материјал:
Силикони
Тема:
сапун мувла
Број На Модел На:
R0856
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Заврши Сапун Големина На:
(L*W*H)7.2*5.3*3.8 см(приближно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти