.

.

New
трговија на големо!!!1pcs KUAI ЛЕ (zx780) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Габи,

трговија на големо!!!1pcs KUAI ЛЕ (zx780) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Габи,

DEN 564.00
DEN 752.64

Стока
Достапно.

Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни.Опис : * Завршен Сапун Тежина : 85g(приближно) * Завршен Сапун големина : (L*W*H)8. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки. * Лесно да се добие, мирис и вкус далеку * Обновливи, не-стап * packgae внатрешноста : 1pcs определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ; 1.6cm(приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.

Детали

Бренд Име:
Longzang
Тема:
Општа Намена
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
zx780
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Заврши Сапун Големина На:
(L*W*H)8.3x5.3x2.6cm(приближно)
Заврши Сапун Тежина:
90g
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти