.

.

New
трговија на големо!!!1pcs Љубов во Облик на Двојно XI (zx849) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

трговија на големо!!!1pcs Љубов во Облик на Двојно XI (zx849) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

DEN 557.00
DEN 743.04

Стока
Достапно.

Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.

Детали

Бренд Име:
Longzang
Тема:
Општа Намена
Број На Модел На:
zx849
Материјал:
Силикони
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Заврши Сапун Големина На:
(L*W*H)6.8x6.4x2.9cm(приближно)
Заврши Сапун Тежина:
85g
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти