.

.

New
3 Сетови LED Прозрачна Келнер Облека Со Очила И Капа Led Светло До Трепка Ballroom Костимот Партија Танц Носат DJ Бар Одговараат на

3 Сетови LED Прозрачна Келнер Облека Со Очила И Капа Led Светло До Трепка Ballroom Костимот Партија Танц Носат DJ Бар Одговараат

DEN 41040.00

Стока
Достапно.

Ние имаме свои независни сопственост правото за luminescence материјали и систем за контрола. Ние може да гаранција 1 година ако natrual штета.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Курирската служба DHL. Картон, добра заштита 4. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
3 Сетови LED Прозрачна Келнер Облека Со Очила И Капа Led Светло До Трепка Ballroom Костимот Партија Танц Носат DJ Бар Одговараат на
1.Ние може производство според вашите слики,примероци и дизајн итн
4.
Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.Ние ќе го избере Изразат во согласност со специфичните услови. Или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Нашите услуги
1. Повеќе детали за LED градник носии
Производи име
LED костим
LED Боја
Бела или прилагодени
Е прилагодена
Yes
Големина
S M L или Прилагодени
Контролор
Префрлете
Батеријата
Батерија
3.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.LED мека светилка лента е нашата компанија оригинална творба,со користење на тоа може да влијае на било моделирање како што имаат голема флексибилност,силна затегнувачка на корозија и не е лесно да се пробие
3.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена.Нашите костими е на високо квалитетни и евтини цена
.Исто така, сите наши светлина носии се дизајнира и произведува од страна на самите себе
2.

Детали

Големина:
L, M, XL, XXL
Број На Модел На:
Ledcostume145
Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Свадба,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Божиќ,Велигден
Блескав Време:
1-2 часа
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Тип:
LED носии
Led боја:
бела или прилагодени
Извор На Светлина:
LED
Костими боја :
како се покаже слика
Големина на :
S M L XL
Трговија на големо и обичај купувачот :
pls контактирајте ме за попуст
Е Прилагодена:
Yes
Апликации:
Ноќта на вештерките, Божиќ, бар, танц, перформанс
Трговија на големо:
Yes
Батеријата:
Батерија
Свеж

Избор на клиенти