.

.

New
Новиот Дизајн Шарени Led Светло До Жените Секси Вечер Фустан, Костим Може Да Се Менува 7 Бои Прозрачна Расте Секси Облека За Партијата

Новиот Дизајн Шарени Led Светло До Жените Секси Вечер Фустан, Костим Може Да Се Менува 7 Бои Прозрачна Расте Секси Облека За

DEN 17712.00

Стока
Достапно.

Пакување & Испорака
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната.
1 Пена пакување за да се спречи стоки во транзит стискаш 2.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ние може да гаранција 1 година ако natrual штета.Исто така, сите наши светлина носии се дизајнира и произведува од страна на самите себе
2.Нашите костими е на високо квалитетни и евтини цена
.Ние имаме свои независни сопственост правото за luminescence материјали и систем за контрола.Ние ќе го избере Изразат во согласност со специфичните услови. Курирската служба DHL.
Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.LED мека светилка лента е нашата компанија оригинална творба,со користење на тоа може да влијае на било моделирање како што имаат голема флексибилност,силна затегнувачка на корозија и не е лесно да се пробие
3. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. LED костими шоу
2. Картон, добра заштита 4. Повеќе детали за LED градник носии
Производи име
LED костими фустан одговараат за жени
LED Боја
Шарени или прилагодени
Е прилагодена
Yes
Големина
S M L или Прилагодени
Контролор
Исклучете далечинско управување
Батеријата
Батерија
Боја на каросеријата
Сребро.

Детали

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ,Велигден
Број На Модел На:
Ledcostume46
is_customized:
Yes
Блескав Време:
околу 1 час
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Тип:
LED костими За Жените прозрачна фустан одговараат на
Led боја:
шарени или прилагодени
Извор На Светлина:
LED
Костими боја :
Сребро.
Големина на :
S M L или прилагодени
Трговија на големо и обичај купувачот :
pls контактирајте ме за попуст
Е Прилагодена:
Yes
Апликации:
Ноќта на вештерките, Божиќ, бар, танц, перформанс
Трговија на големо:
Yes
Батеријата:
Батерија
Свеж

Избор на клиенти