.

.

New
12pcs Десетина 8inch LED Партија Светлина за Свадба Centerpieces Декорација Вазни & Led Партија Феста Светлина како покани за свадба

12pcs Десетина 8inch LED Партија Светлина за Свадба Centerpieces Декорација Вазни & Led Партија Феста Светлина како покани за

DEN 11280.00

Стока
Достапно.

Е Remote control способни ( Далечински Управувач вклучени. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.

Детали

Големина:
S
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
is_customized:
Yes
Блескав Време:
мешавина
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
Име:
led светло база
работа:
Под Вазна да светне
Осветлување Бои:
16colors со Далечински управувач
Led количина:
1pc 3W Висока Моќност RGB Сијалица
Материјал:
ABS
Големина:
8 width, 1.375high
Пакет:
боја кутија
Работат Време:
трае повеќе од 8hours
Прилики:
партија , свадба , и празници декорација
Употреба:
свадба партија декорации
Свеж

Избор на клиенти