.

.

New
Статички Ѕвезда Точки Ласерски Проектор Светлина Градина Отворено Водоотпорен Божиќ Дрво Божиќ Одмор Туш Осветлување DJ Diso Партија КТВ

Статички Ѕвезда Точки Ласерски Проектор Светлина Градина Отворено Водоотпорен Божиќ Дрво Божиќ Одмор Туш Осветлување DJ Diso

DEN 1728.00

Стока
Достапно.


Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.5") [email protected] Водоотпорен и Дожд Доказ : IP44 Напојување : 5 V, 1 A кабелот за напојување должина од 1 метар/39.37" Адаптер : 100-240 V Материјал : полистирен Префрлете го режимот : plug моќ
Пакет Се Вклучени :
1 x Ласерската Светлина,
1 x Адаптер,
1 x Удел,
1 x База,
1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
Статички Ѕвезда Точки Ласерски Проектор Светлина Градина Отворено Водоотпорен Божиќ Дрво Божиќ Одмор Туш Осветлување DJ Diso Партија КТВ
Карактеристики на производот : Пробив од tedium. Laser : црвено : 100(3937.01") [email protected] M, зелена : 50m(1968.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.

Детали

Повод:
Број На Модел На:
ласерски божиќ светла
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Блескав Време:
8
Бренд Име:
KITOSUN
Име:
Движење Ласерски Тревник Фаза Светлина
Повод:
DJ, бенд, бар, кафуле, паб клуб, уметничко лизгање лизгалиштето, КТВ,итн.
Материјал:
ласерската светлина + PC
Свеж

Избор на клиенти