.

.

New
Двојно Бои ЕЛ Жица LED Неонски Блескав Трепка Shutter во Облик на Очила Напојува со 2AA Батерии За Партија Свадба Декорација

Двојно Бои ЕЛ Жица LED Неонски Блескав Трепка Shutter во Облик на Очила Напојува со 2AA Батерии За Партија Свадба Декорација

DEN 640.00
DEN 710.88

Стока
Достапно.

Понуда За 360 Степени На Осветлување. Во Затворени Простории Или На Отворено Рекламирање, Знак, Текст Шема, Дрво, Ограда, Градина, Градење На Ноќта Декорација;
2.
- Powered By : 2 x AA Батерии (Не се Вклучени)
- Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување
- Објектот Тежина : 90g
- Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 x EL Очила
1 x 3 V Батеријата Случај & Контролер
ЕЛ Жица Карактеристики :
1.
Multicolor ЕЛ Жица LED Неонски Блескав Трепка Shutter во Облик на Очила Напојува со 2 AA Батерии За Партија Свадба Декорација
Спецификација :
Ова е ЕЛ очила со функција на Стабилен и трепка. Играчки, Занает, Облека, Електрични Апарати, Божиќ Флеш Производи, Едноставно Неонски Светилки
5. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување. Внатрешната И Надворешната Декорација На Автомобили/Бродови
3. Скалите, Канал, Сигнализацијата, Осветлување, Привремено Отворено Опасни Област Предупредување И Безбедност
4. Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски.
Примена :
1. Ноќни Клубови, Партии, Темни Ходници, Куќа Декорација, Шопинг Прозорец, Новогодишни Елки, Фестивал Ограда; Сценски Дизајн; Ноќно Фонтана; Осветлување Банер И Така Натаму. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.
6 Може да се Користи За Играчки/Занает Декорација, Дрво Декорација,Носии, Автомобил Декорација, Околу Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури и на Вашето домашно Милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови .

Детали

Број На Модел На:
DC3V - двојна боја
Повод:
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Блескав Време:
12~15 часа (2 X AA Батерии)
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
боја:
17 Стил на располагање
ЕЛ Инвертер:
3V трепка/стабилен на возачот
користат за:
Фестивалот и cosplay и така натаму
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Мирно на/ Трепка Брзо/ Бавно да Трепка/ ИСКЛУЧУВАЊЕ
Напојува со:
2-АА батерии
Свеж

Избор на клиенти