.

.

New
Шарени Мода ЕЛ Жица Модата ДОВЕДЕ Неонски Осветлување Флеш Shutter во Облик на Очила со 3V Инверторот за Фестивал Партија Декорација

Шарени Мода ЕЛ Жица Модата ДОВЕДЕ Неонски Осветлување Флеш Shutter во Облик на Очила со 3V Инверторот за Фестивал Партија Декорација

DEN 640.00
DEN 710.88

Стока
Достапно.

Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина. Ноќни Клубови, Партии, Темни Ходници, Куќа Декорација, Шопинг Прозорец, Новогодишни Елки, Фестивал Ограда; Сценски Дизајн; Ноќно Фонтана; Осветлување Банер И Така Натаму. Внатрешната И Надворешната Декорација На Автомобили/Бродови
3. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување.
Примена :
1. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски. Понуда За 360 Степени На Осветлување. Скалите, Канал, Сигнализацијата, Осветлување, Привремено Отворено Опасни Област Предупредување И Безбедност
4.
6 Може да се Користи За Играчки/Занает Декорација, Дрво Декорација,Носии, Автомобил Декорација, Околу Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури и на Вашето домашно Милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови . Во Затворени Простории Или На Отворено Рекламирање, Знак, Текст Шема, Дрво, Ограда, Градина, Градење На Ноќта Декорација;
2.
- Powered By : 2 x AA Батерии (Не се Вклучени)
- Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување
- Објектот Тежина : 90g
- Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 x EL Очила
1 x 3 V Батеријата Случај & Контролер
ЕЛ Жица Карактеристики :
1.
Шарени Мода ЕЛ Жица Модата ДОВЕДЕ Неонски Осветлување Флеш Shutter во Облик на Очила со 3 V Инверторот за Фестивал Партија Декорација
Спецификација :
Ова е ЕЛ очила со функција на Стабилен и трепка.

Детали

Повод:
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Блескав Време:
12~15 часа (2 X AA Батерии)
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Број На Модел На:
dc3v
боја:
17 Стил на располагање
ЕЛ Инвертер:
3V трепка/стабилен на возачот
користат за:
Фестивалот и cosplay и така натаму
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Мирно на/ Трепка Брзо/ Бавно да Трепка/ ИСКЛУЧУВАЊЕ
Напојува со:
2-АА батерии (не се вклучени)
Свеж

Избор на клиенти