.

.

New
Најновата LED Прозрачна Келнер Униформи Со Очила И Капа Перформанси Облека Расте светне Партија Фаза Морнарица Одговараат на

Најновата LED Прозрачна Келнер Униформи Со Очила И Капа Перформанси Облека Расте светне Партија Фаза Морнарица Одговараат на

DEN 21840.00

Стока
Достапно.


Најновата LED Прозрачна Келнер Униформи Со Очила И Капа Перформанси Облека Расте светне Партија Фаза Морнарица Одговараат на

Детали

Големина:
L, M, S, XL
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
Ledcostume172
is_customized:
Yes
Блескав Време:
1-2hour
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
LED Боја :
Бели бои или прилагодени
Тип :
LED костими За Жените блескав танц носат
Големина на :
S M L или Прифати Прилагодена големина
Извор на светлина:
LED
Е прилагодено :
Yes
батеријата:
Батерија
Употреба:
Фаза на Изведба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија
Контрола :
Прекинувач со рака
Прифати прилагодено дизајн:
PLs ми испратите вашата идеја или дизајн
Трговија на големо и обичај купувачот :
Pls контактирајте ме
Свеж

Избор на клиенти