.

.

New
12pieces/Многу Настан Материјали Батерија Управувана LED Мулти Боја Подводните Батеријата Партија Вазна База Светлина Флорални Далечински Контролер

12pieces/Многу Настан Материјали Батерија Управувана LED Мулти Боја Подводните Батеријата Партија Вазна База Светлина Флорални

DEN 2207.00
DEN 2399.04

Стока
Достапно.

За RGB Светлина можете да промените мулти-боја со 24 копчиња Далечински Контролер
Марка : Цвет Облик, Јасно ABS Пластика Случај. заптивка, се зацврсти на капа за да се tightest позиција пред ставање под вода. Ве молиме да го извади од водата по настаните.
За да се Спречи батеријата дренажа , ве Молиме исклучете ја единицата рачно. светлината ќе се задржи статични бела боја. За да се постигне динамичен менување на ефектите, Одберете од Исчезнат , Блиц и Мазна за да ја видите бои промена во стандардниот редослед.)
-Почетен Акцент Осветлување (индикатор за светло, ноќ осветлување, новина светлина)
ВАЖНО : Мора да го користите 3 AAA батерии.9 во
Светлината батерија : 3 x AAA батерии (не се вклучени)
LED извор : 10pcs SMD LED диоди се Сврти на полето на светлината од следниве стрелките на задниот дел на базата за да го вклучите led светло. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Пресврт Цврсто Кога сакате да се стави на светлина во вода.

Детали

боја:
RGB
Повод:
Партија,Ден на Мајката,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,април Будала Ден,Денот на Таткото,Нова Година,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
KS-SB-010MB
Број на Компјутери:
12pcs
Блескав Време:
7H
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
LED Светло Количина:
10pcs Супер светло Мулти-бои LED SMD5050
LED Бои:
Мулти-бои, Со далечински контролер може да се покаже 16 различни бои
Извор На Енергија:
3AAA батерии за светло(исклучен)
Далечински управуван ?:
Да, IR-далечински контролер за да го вклучите/исклучите светлина
Функција:
RGB Боја се Менува, Далечински Контролирани, Водоотпорен Дизајн
Случај materails:
јасно ABS
Пакување:
Една светла + еден далечински контролер по блистер
Producr Големина:
D2.8*H0.9
Апликации:
Се користи за било вазни, подводни ,цвет аранжман
Име на производ:
Далечински Подводни LED Светло, ПРЕДВОДЕНА Вазна Светлина, Потопна Floralytes
Свеж

Избор на клиенти