.

.

New
500pcs Пластични LED Прст Светлина Блескав Заслепуваат Боја Ласерски Емитира Зраци Прстен Факел Свадба Партија Божиќ Декорација SL7059

500pcs Пластични LED Прст Светлина Блескав Заслепуваат Боја Ласерски Емитира Зраци Прстен Факел Свадба Партија Божиќ Декорација

DEN 4872.00

Стока
Достапно.

Мулти-боја Светла LED Прст Прстен Светлина Употреба : уметност, забава настапи во живо,посебно реквизити, исто така може да се користи за бар, КТВ,диско и други забава Изграден 3 AG3 копчето батерии (вклучуваат) , повеќе од 24 часа континуирана светлина, Отстранлив внатрешна обвивка за да ја замените батеријата Ќе повлече надолу мала светлина на кожа капак на лева и десна гума прсти, притисни прекинувачот за светло до Големина : 40 x 15 x 12mm Боја : Bule,бела,црвена,зелена.

Детали

Блескав Време:
ААА
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Закачам
Повод:
Партија,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SL7059
Број на Компјутери:
1pc
Бренд Име:
szlinxikeji
Свеж

Избор на клиенти