.

.

New
Флеш играчка мулти боја блиц светлина играчка предводени пена стап предводени пена батон сјај се држиме за свадба партија концерт реквизити 15pcs/многу

Флеш играчка мулти боја блиц светлина играчка предводени пена стап предводени пена батон сјај се држиме за свадба партија концерт

DEN 988.80

Стока
Достапно.


15pcs/7 многу funtion повеќе боја промени предводени пена стап сјај sitck led светло до
funtion
брз трепка , автоматска промена на бојата,боја стабилна светлина
големина : 3cm *48cm должина
ова доведе пена стап може да се прилагоди на тоа . за shrink wrap пакет,логото печатење во пакет . количина потреба за 4000pcs . со логото школарина.ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие цената .

Детали

is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Свеж

Избор на клиенти