.

.

New
2018 Забава Сјај Држи Прстот Прстен Сјај Прстени Бар Диско Ноќен Клуб Фестивал Сјајот Партија Божиќ Декорација Navidad Нова Година

2018 Забава Сјај Држи Прстот Прстен Сјај Прстени Бар Диско Ноќен Клуб Фестивал Сјајот Партија Божиќ Декорација Navidad Нова Година

DEN 1185.60

Стока
Достапно.

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.
Сјај Стап (Вклучени )
Светлината Бои : Како што е Прикажано ( испрати по случаен избор )
Функција
100% сосема нов и висок квалитет
Ултра светла Сјај Стап светлина и мала тежина
за Партиите, има многу забава во темница
Секоја светлина е еластична бенд дека спроведени од страна на прсти
Барови, диско, Изведувачки Уметности Лејн. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Најдобар атмосфера на ничија, покажуваат вашиот кул стил на танц floo
Сјај Стап (Вклучени )
Материјал : Пластика
Светлината Бои : Како што е Прикажано ( испрати по случаен избор )
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.

Детали

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Прстен
Број На Модел На:
Кадифен Топката Девојки Headwear
Блескав Време:
5h
SKU:
DHBZ6-5
Свеж

Избор на клиенти