.

.

New
6PCS/МНОГУ Нови Број 2018 Облик LED Трепка Eye Glasses светне Трепка Партија Играчки за Возрасни Дете Сјај Божиќ, Нова Година Подароци

6PCS/МНОГУ Нови Број 2018 Облик LED Трепка Eye Glasses светне Трепка Партија Играчки за Возрасни Дете Сјај Божиќ, Нова Година

DEN 689.00
DEN 918.72

Стока
Достапно.


6 PCS/МНОГУ Нови Број 2018 Облик LED Трепка Eye Glasses светне Трепка Партија Играчки за Возрасни Дете Сјај Божиќ, Нова Година Подароци Производи Детали : име на Производ : 2018 LED Очила Боја : Црвена,Зелена,Сина,Транспарентен Тежина : 50g Материјал : Пластични Led време : 24-48hours Големина : 18*5*13 CM, Вклучувајќи батерија : Вклучени Powered By : 3 x AG13 Копчето Батерии(вклучени се и замена) Забелешка : 3 различни режим,секогаш светла,трепка брзо,бавно да трепка. Погоден за публиката : Една големина одговара за повеќето возрасни и деца. Пакет се Вклучени : 6 PCS 6 PCS/МНОГУ Нови Број 2018 Облик LED Трепка Eye Glasses светне Трепка Партија Играчки за Возрасни Дете Сјај Божиќ, Нова Година Подароци 6 PCS/МНОГУ Нови Број 2018 Облик LED Трепка Eye Glasses светне Трепка Партија Играчки за Возрасни Дете Сјај Божиќ, Нова Година Подароци 6 PCS/МНОГУ Нови Број 2018 Облик LED Трепка Eye Glasses светне Трепка Партија Играчки за Возрасни Дете Сјај Божиќ, Нова Година Подароци

Детали

Број на Компјутери:
6Pcs
Повод:
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Број На Модел На:
PTL1029*6
Блескав Време:
20-24 часа
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
Свеж

Избор на клиенти