.

.

New
30pcs/многу Трепка Боја Трепка Хривнија Блескав Акрилик Зглоб Бенд Алка Бебе Туш Играчки Роденден Декорација Материјали

30pcs/многу Трепка Боја Трепка Хривнија Блескав Акрилик Зглоб Бенд Алка Бебе Туш Играчки Роденден Декорација Материјали

DEN 1273.00
DEN 1430.40

Стока
Достапно.


30pcs/многу Трепка Боја Трепка Хривнија Блескав Акрилик Зглоб Бенд Алка Бебе Туш Играчки Роденден Декорација Материјали
Функција
Бренд Име : led Нараквици
Производ Материјал : Акрилик
Напојување : 3 x AG3 (LR41)
Whorl Боја : 2 x Сина , 2 x Зелена , 2 x Розова
Производ Големина : Надворешен дијаметар : 8.5 cm(3.35"), Внатрешен дијаметар : 6.5 см(2.56")
Пакување Големина : 9 x 9 x 7cm (3.54 x 3.54 x 2.75 инчи)
Производ Тежина : 0.17 Kg
Функција
Употреба на бразлетна : Го хривнија ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ со малку црн switch.
Светла Боја, Супер стилски. Multicolor Трепка Barette; Наизменични Multicolors (Виножито бои Светлина); Крст трепка со бавно multicolor лесни и брзи multicolor светлина.
Модерен и намалување на појавата, може да се користи за партијата ноќта на Вештерките, Свадби, клубови, барови, танци, гробови, дискотеки, фаза, bonfire, campfire, концерти, masquerades и било ноќно време активност за да се добие вниманието на другите.
Одговара на двете Деца, Мажи и Жени. Можете да Ги поставите било Каде, На Вашиот Зглобовите, Рацете, Дете Глуждови, Тоа е До Вас.
пакет се вклучени :
пакет се вклучени : 30pcs*(сјај алка)

Детали

Број На Модел На:
PTL5013*30
Повод:
Ноќта На Вештерките,Роденден,Забава,Куќа Се Движи,Свадба & Ангажирање,Божиќ,Денот На Благодарноста
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Закачам
Број на Компјутери:
30pcs
is_customized:
Yes
Блескав Време:
8-12hours
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
Свеж

Избор на клиенти