.

.

New
2017 20pcs Novetly Симпатична Срце Облик Led Стап Трепкачко Светло Светат Во Темница Свадба Концерт Настан Партија Материјали Декорација

2017 20pcs Novetly Симпатична Срце Облик Led Стап Трепкачко Светло Светат Во Темница Свадба Концерт Настан Партија Материјали

DEN 1646.00
DEN 2352.00

Стока
Достапно.

2017 20pcs Novetly Симпатична Срце Облик Led Стап Трепкачко Светло Светат Во Темница Свадба Концерт Настан Партија Материјали Декорација
led љубов стап
1.светла боја : бела
2.должина : 20 CM
3.боја : црвена,сина,зелена,розова,жолта,бела
сјај time : 20 часа
2017 20pcs Novetly Симпатична Срце Облик Led Стап Трепкачко Светло Светат Во Темница Свадба Концерт Настан Партија Материјали Декорација
2017 20pcs Novetly Симпатична Срце Облик Led Стап Трепкачко Светло Светат Во Темница Свадба Концерт Настан Партија Материјали Декорација
2017 20pcs Novetly Симпатична Срце Облик Led Стап Трепкачко Светло Светат Во Темница Свадба Концерт Настан Партија Материјали Декорација

Детали

Повод:
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Број на Компјутери:
20pcs
Број На Модел На:
PTL6005*20
is_customized:
Yes
Блескав Време:
12-24hours
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
Свеж

Избор на клиенти