.

.

New
Бесплатен превозот 100pcs/многу led Блиц Светлина честички се Држиме led блиц стапче се држиме led роуз се држиме за роденден украси за деца

Бесплатен превозот 100pcs/многу led Блиц Светлина честички се Држиме led блиц стапче се држиме led роуз се држиме за роденден

DEN 5997.60

Стока
Достапно.


led честички стап
1.светла боја : црвена,сина,зелена,бела
2.должина : 22.5 CM
3.боја : сина,зелена,црвена,розова
4.пакување : 12pcs/opp вреќа
5.3 режим : брзо флеш,бавно флеш,steay флеш
6.3 компјутери AG10battery(замени)

Детали

Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Партија,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BF
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Блескав Време:
10hours
prodcution име:
led честички стап
светлина:
Црвена,Сина,Зелена,Бела
Батеријата:
3pcs AG10
Должина:
22.5 cm
Материјал:
Пластични
Пакет:
1pcs/polybag
Свеж

Избор на клиенти