.

.

New
Бесплатен превозот 2 парчиња/многу сјај стап led блиц стапче светлина да се држи LED Прачки Митинг Запалено Пендреци DJ Трепка за paryt материјали

Бесплатен превозот 2 парчиња/многу сјај стап led блиц стапче светлина да се држи LED Прачки Митинг Запалено Пендреци DJ Трепка

DEN 237.60

Стока
Достапно.


led стап
1.светла боја : бела
2.должина : 26 CM
3.боја : црвена,сина,зелена,жолта,бела,розова,виолетова
4.пакет : 1pcs/opp вреќа
5.направи лого на стап
6.3 компјутери AG13 батеријата(замени)

Детали

боја:
жолта, измешани бои
Повод:
Ноќта На Вештерките,Партија,Големиот Настан,Божиќ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BF
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Блескав Време:
10hours
Број на Компјутери:
2 парчиња
prodcution име:
led стап
светлина:
1pcs бела
Батеријата:
3pcs AG13
Должина:
26cm
Материјал:
Пластични
Пакет:
1pcs/polybag
Свеж

Избор на клиенти