.

.

New
НОВИ 2017 10 Бои ЕЛ Жица Неонски LED Светло До 50pcs Shutter Модерни Очила Со Светкави ЕЛ Инверторот За Костимот Партија Оркестарот

НОВИ 2017 10 Бои ЕЛ Жица Неонски LED Светло До 50pcs Shutter Модерни Очила Со Светкави ЕЛ Инверторот За Костимот Партија Оркестарот

DEN 9893.00
DEN 10992.00

Стока
Достапно.

Понуда За 360 Степени На Осветлување.
НОВИ 2017 10 Бои ЕЛ Жица Неонски LED Светло До 50pcs Shutter Модерни Очила Со Светкави ЕЛ Инверторот За Костимот Партија Оркестарот
Спецификација :
- 10 Lighting Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела,
Зелена, Лимон Зелена. Играчки, Занает, Облека, Електрични Апарати, Божиќ Флеш Производи, Едноставно Неонски Светилки
5. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски. Во Затворени Простории Или На Отворено Рекламирање, Знак, Текст Шема, Дрво, Ограда, Градина, Градење На Ноќта Декорација;
2. Скалите, Канал, Сигнализацијата, Осветлување, Привремено Отворено Опасни Област Предупредување И Безбедност
4. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување.
Примена :
1.25 kg
- Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
50x ЕЛ Очила
50x 3 V Батеријата Случај & Контролер
ЕЛ Жица Карактеристики :
1. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа. Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина.
6 Може да се Користи За Играчки/Занает Декорација, Дрво Декорација,Носии, Автомобил Декорација, Околу Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури и на Вашето домашно Милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови. Внатрешната И Надворешната Декорација На Автомобили/Бродови
3. Ноќни Клубови, Партии, Темни Ходници, Куќа Декорација, Шопинг Прозорец, Новогодишни Елки, Фестивал Ограда; Сценски Дизајн; Ноќно Фонтана; Осветлување Банер И Така Натаму.

Детали

Повод:
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Блескав Време:
12~15 часа (2 X AA Батерии)
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Број на Компјутери:
50pcs
Број На Модел На:
dc3v
боја:
10 бои
Инвертер:
3V трепка/стабилен на возачот
користат за:
Фестивалот и cosplay и така натаму
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Мирно на/ Трепка Брзо/ Бавно да Трепка/ ИСКЛУЧУВАЊЕ
Свеж

Избор на клиенти