.

.

New
2018 LED Трепка Насмевка се Зголеми Прстени Трепкачкото Светло До Блескав Желе Прст Прстени Корист Сјајот Партија Божиќ Navidad Нова Година

2018 LED Трепка Насмевка се Зголеми Прстени Трепкачкото Светло До Блескав Желе Прст Прстени Корист Сјајот Партија Божиќ Navidad

DEN 1195.20

Стока
Достапно.


Опис Прекрасна и Очите-фаќање! Одлично за Забави, Родендени. Клубови, Концерти, Спорт, Возрасни и Деца, Настани, 2 поставки : Трепкачко - Оф Погодна за отворен и затворен (не вода доказ) Прекрасни Шарени во текот на денот и магично Светлина во Темнината Батерии вклучени во внатрешноста и е подготвен да се користи Прстен бои : испрати случајно Тежина : Околу 17g
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Детали

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Прстен
Број На Модел На:
Сјај Желе Прст Прстени
Блескав Време:
5h
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Свеж

Избор на клиенти